KURUMSAL
![Köylerde Afet ve Acil Durumlara Nasıl Hazır Olunur?](https://www.izafed.org/imgs/950x534x2/servet3_1.jpg)
Hep kent merkezinde anlattık. .Ama bu akşam köye gidiyoruz.
Köylerde afet ve acil durumlara nasıl hazır oluruz?
#Deprem, #sel, #heyelan, #yangın, #orman yangınları ile bağlantılı olarak #çevre temizliğinin önemi ve #ekolojik dengenin korunması konularını, konunun uzmanı ekibimizle (Jeoloji Mühendisi, Çevre Mühendisi, Yangın Güvenliği Eğitmeni, Afet Bilinci Eğitmeni). @Tohumluk Vakfı organizasyonunda köylüler ile konuşacağız. İZ-AFED (İzmir Afet Bilinci, Çevre ve İklim Farkındalığı Derneği) @iz_afed
@srkn.ozdmrrr @jeodoscagri @ates1yakup @umitozsasal @visnelikoyu_